$12.00
$15.00
1
Cep telefonu kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının telefonların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, telefon çıkartması veya telefon stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, telefonu 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, telefonlara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. Telefonu korur ve telefonun üzerinde iz bırakmaz. Telefonu full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde telefonu kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede telefonun rengi değişir, modele göre telefon karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover Telefon sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. Telefonların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken telefon nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak telefon kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat telefon kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 telefon kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. Telefon kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

Airpods Pro Kaplama

Airpods Pro kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının Airpods Pro’ların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, Airpods Pro çıkartması veya Airpods Pro stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, Airpods Pro’yu 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, Airpods Pro’lara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. Airpods Pro’yu korur ve Airpods Pro’ın üzerinde iz bırakmaz. Airpods Pro’yu full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde Airpods Pro’yu kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede Airpods Pro’nun rengi değişir, modele göre Airpods Pro karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover Airpods Pro sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. Airpods Pro’ların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken Airpods Pro nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak Airpods Pro kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat Airpods Pro kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 Airpods Pro kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. Airpods Pro kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

Airpods kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/airpods-gen1-kaplama

Apple Watch Kaplama

Apple Watch kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının Apple Watch’ların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, Apple Watch çıkartması veya Apple Watch stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, Apple Watch’u 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, Apple Watch’lara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. Apple Watch’u korur ve Apple Watch’un üzerinde iz bırakmaz. Apple Watch’u full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde Apple Watch’u kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede Apple Watch’un rengi değişir, modele göre Apple Watch karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover Apple Watch sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. Apple Watch’ların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken Apple Watch nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak Apple Watch kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat Apple Watch kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 Apple Watch kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. Apple Watch kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

Apple Watch 5 kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-watch-5-44mm-kaplama

Apple Watch 3 Kaplama

Apple Watch 3 kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının Apple Watch 3’lerin ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, Apple Watch 3 çıkartması veya Apple Watch 3 stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, Apple Watch 3’ü 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, Apple Watch 3’lere zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. Apple Watch 3’ü korur ve Apple Watch 3’ün üzerinde iz bırakmaz. Apple Watch 3’ü full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde Apple Watch 3’ü kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede Apple Watch 3’ün rengi değişir, modele göre Apple Watch 3 karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover Apple Watch 3 sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. Apple Watch 3’lerin detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken Apple Watch 3 nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak Apple Watch 3 kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat Apple Watch 3 kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 Apple Watch 3 kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. Apple Watch 3 kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

Apple Watch 1 kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/watch-1-42mm-kaplama-modeller

Apple Watch 4 Kaplama

Apple Watch 4 kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının Apple Watch 4’lerin ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, Apple Watch 4 çıkartması veya Apple Watch 4 stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, Apple Watch 4’ü 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, Apple Watch 4’lere zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. Apple Watch 4’ü korur ve Apple Watch 4’ün üzerinde iz bırakmaz. Apple Watch 4’ü full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde Apple Watch 4’ü kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede Apple Watch 4’ün rengi değişir, modele göre Apple Watch 4 karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover Apple Watch 4 sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. Apple Watch 4’lerin detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken Apple Watch 4 nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak Apple Watch 4 kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat Apple Watch 4 kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 Apple Watch 4 kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. Apple Watch 4 kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

Apple Watch 3 kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/watch-3-42mm-kaplama

Redmi Note 9 Pro Kaplama

Redmi Note 9 Pro kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının Redmi Note 9 Pro’ların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, Redmi Note 9 Pro çıkartması veya Redmi Note 9 Pro stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, Redmi Note 9 Pro’yu 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, Redmi Note 9 Pro’lara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. Redmi Note 9 Pro’yu korur ve Redmi Note 9 Pro’nun üzerinde iz bırakmaz. Redmi Note 9 Pro’yu full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde Redmi Note 9 Pro’yu kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede Redmi Note 9 Pro’nun rengi değişir, modele göre Redmi Note 9 Pro karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover Redmi Note 9 Pro sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. Redmi Note 9 Pro’ların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken Redmi Note 9 Pro nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak Redmi Note 9 Pro kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat Redmi Note 9 Pro kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 Redmi Note 9 Pro kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. Redmi Note 9 Pro kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

Redmi Note 9S kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/xiaomi-redmi-note-9s-telefon-kaplama

Redmi Note 9 Kaplama

Redmi Note 9 kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının Redmi Note 9’ların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, Redmi Note 9 çıkartması veya Redmi Note 9 stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, Redmi Note 9’u 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, Redmi Note 9’lara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. Redmi Note 9’u korur ve Redmi Note 9’un üzerinde iz bırakmaz. Redmi Note 9’u full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde Redmi Note 9’u kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede Redmi Note 9’un rengi değişir, modele göre Redmi Note 9 karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover Redmi Note 9 sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. Redmi Note 9’ların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken Redmi Note 9 Pro nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak Redmi Note 9 kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat Redmi Note 9 kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 Redmi Note 9 kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. Redmi Note 9 kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

Mi 9 kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/xiaomi-mi-9-telefon-kaplama
Çerez Kullanımı

This website uses cookies. Cookies remember you so we can give you a better online experience. Learn more.