$5.90
$16.00
%63 İndirim
%63İndirim
Sepette 2 Paps 25 TL!
$5.90
$16.00
%63 İndirim
%63İndirim
Sepette 2 Paps 25 TL!
$5.90
$16.00
%63 İndirim
%63İndirim
Sepette 2 Paps 25 TL!
$5.90
$16.00
%63 İndirim
%63İndirim
Sepette 2 Paps 25 TL!
$5.90
$16.00
%63 İndirim
%63İndirim
Sepette 2 Paps 25 TL!
$5.90
$16.00
%63 İndirim
%63İndirim
Sepette 2 Paps 25 TL!
$5.90
$16.00
%63 İndirim
%63İndirim
Sepette 2 Paps 25 TL!
$5.90
$16.00
%63 İndirim
%63İndirim
Sepette 2 Paps 25 TL!
$5.90
$16.00
%63 İndirim
%63İndirim
Sepette 2 Paps 25 TL!
Tükendi
$5.90
$16.00
Tükendi
$5.90
$16.00
Tükendi
$5.90
$16.00
Tükendi
$5.90
$16.00
Tükendi
$5.90
$16.00
1

Telefon Kaplama

Cep telefonu kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının telefonların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, telefon çıkartması veya telefon stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, telefonu 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, telefonlara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. Telefonu korur ve telefonun üzerinde iz bırakmaz. Telefonu full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde telefonu kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede telefonun rengi değişir, modele göre telefon karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover Telefon sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. Telefonların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken telefon nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak telefon kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat telefon kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 telefon kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. Telefon kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

Apple telefon kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-iphone-telefon-kaplama

iPhone Kaplama

iPhone kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone’ların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone çıkartması veya iPhone stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone’u 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone’lara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. İPhone’u korur ve iPhone’un üzerinde iz bırakmaz. iPhone’u full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone’ u kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone’ un rengi değişir, modele göre iPhone karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover İPhone sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone’ların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

Samsung kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/samsung-telefon-kaplama

Samsung Kaplama

Samsung kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının Samsung’ ların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, Samsung çıkartması veya Samsung stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, Samsung’ u 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, Samsung’ lara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. Samsung’ u korur ve Samsung’ un üzerinde iz bırakmaz. Samsung’ u full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde Samsung’ u kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede Samsung’ un rengi değişir, modele göre Samsung karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover Samsung sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. Samsung’ ların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken Samsung nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak Samsung kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat Samsung kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 Samsung kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. Samsung kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

Huawei kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/huawei-telefon-kaplama

Huawei Kaplama

Huawei kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının Huawei’ lerin ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, Huawei çıkartması veya Huawei stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, Huawei’ i 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, Huawei’ lere zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. Huawei’ i korur ve Huawei’ in üzerinde iz bırakmaz. Huawei’ i full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde Huawei’ i kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede Huawei’ in rengi değişir, modele göre Huawei karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover Huawei sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. Huawei’ lerin detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken Huawei nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak Huawei kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat Huawei kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 Huawei kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. Huawei kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

Xiaomi kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/xiaomi-telefon-kaplama

Xiaomi Kaplama

Xiaomi kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının Xiaomi’lerin ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, Xiaomi çıkartması veya Xiaomi stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, Xiaomi’yi 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, Xiaomi’lere zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. Xiaomi’ yi korur ve Xiaomi’nin üzerinde iz bırakmaz. Xiaomi’ yi full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde Xiaomi’yi kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede Xiaomi’ nin rengi değişir, modele göre Xiaomi karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover Xiaomi sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. Xiaomi’lerin detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken Xiaomi nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak Xiaomi kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat Xiaomi kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 Xiaomi kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. Xiaomi kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

GM kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/general-mobile-kaplama

General Mobile Kaplama

General Mobile (GM) kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının General Mobile (GM)’ ların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, General Mobile (GM) çıkartması veya General Mobile (GM) stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, General Mobile (GM)’ ı 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, General Mobile (GM)’ lara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. General Mobile (GM)’ ı korur ve General Mobile (GM)’ ın üzerinde iz bırakmaz. General Mobile (GM)’ ı full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde General Mobile (GM)’ ı kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede General Mobile (GM)’ ın rengi değişir, modele göre General Mobile (GM) karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover General Mobile (GM) sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. General Mobile (GM)’ ların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken General Mobile (GM) nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak General Mobile (GM) kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat General Mobile (GM) kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 General Mobile (GM) kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. General Mobile (GM) kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

Oppo kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/oppo-telefon-kaplama

Oppo Kaplama

Oppo kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının Oppo’ların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, Oppo çıkartması veya Oppo stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, Oppo’yu 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, Oppo’lara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. Oppo’yu korur ve Oppo’ nun üzerinde iz bırakmaz. Oppo’ yu full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde Oppo’ yu kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede Oppo’ nun rengi değişir, modele göre Oppo karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover Oppo sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. Oppo’ların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken Oppo nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak Oppo kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat Oppo kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 Oppo kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. Oppo kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

OnePlus kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/oneplus-telefon-kaplama

OnePlus Kaplama

OnePlus kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının OnePlus’ ların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, OnePlus çıkartması veya OnePlus stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, OnePlus’ı 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, OnePlus’ lara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. OnePlus’ı korur ve OnePlus’ ın üzerinde iz bırakmaz. OnePlus’ ı full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde OnePlus’ı kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede OnePlus’ın rengi değişir, modele göre OnePlus karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover OnePlus sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. OnePlus’ların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken OnePlus nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak OnePlus kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat OnePlus kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 OnePlus kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. OnePlus kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

Oyun Konsolu kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/oyun-konsolu-kaplamalari

iPhone 5/5S/SE Kaplama

iPhone 5/5s/SE kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone 5/5s/SE’lerin ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone 5/5s/SE çıkartması veya iPhone 5/5s/SE stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone 5/5s/SE’yi 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone 5/5s/SE’lere zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone 5/5s/SE’yi korur ve iPhone 5/5s/SE’nin üzerinde iz bırakmaz. iPhone 5/5s/SE’yi full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone 5/5s/SE’yi kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone 5/5s/SE’nin rengi değişir, modele göre iPhone 5/5s/SE karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone 5/5s/SE sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone 5/5s/SE’lerin detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone 5/5s/SE nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone 5/5s/SE kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone 5/5s/SE kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone 5/5s/SE kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone 5/5s/SE kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

Samsung kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/samsung-telefon-kaplama

iPhone 6/6S Kaplama

iPhone 6/6s kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone 6/6s’lerin ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone 6/6s çıkartması veya iPhone 6/6s stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone 6/6s’i 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone 6/6s’lere zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone 6/6s’i korur ve iPhone 6/6s’in üzerinde iz bırakmaz. iPhone 6/6s’i full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone 6/6s’i kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone 6/6s’in rengi değişir, modele göre iPhone 6/6s karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone 6/6s sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone 6/6s’lerin detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone 6/6s nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone 6/6s kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone 6/6s kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone 6/6s kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone 6/6s kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

iPhone 5/5S/SE kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-iphone-5-5s-se-kaplama

iPhone 6 Plus/6S Plus Kaplama

iPhone 6 Plus/6s Plus kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone 6 Plus/6s Plus’ların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone 6 Plus/6s Plus çıkartması veya iPhone 6 Plus/6s Plus stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone 6 Plus/6s Plus’ı 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone 6 Plus/6s Plus’lara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone 6 Plus/6s Plus’ı korur ve iPhone 6 Plus/6s Plus’ın üzerinde iz bırakmaz. iPhone 6 Plus/6s Plus’ı full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone 6 Plus/6s Plus’ı kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone 6 Plus/6s Plus’ın rengi değişir, modele göre iPhone 6 Plus/6s Plus karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone 6 Plus/6s Plus sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone 6 Plus/6s Plus’ların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone 6 Plus/6s Plus nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone 6 Plus/6s Plus kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone 6 Plus/6s Plus kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone 6 Plus/6s Plus kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone 6 Plus/6s Plus kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

iPhone 6/6S kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-iphone-6-6s-kaplama

iPhone 7 Kaplama

iPhone 7 kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone 7’lerin ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone 7 çıkartması veya iPhone 7 stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone 7’yi 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone 7’lere zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone 7’yi korur ve iPhone 7’nin üzerinde iz bırakmaz. iPhone 7’yi full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone 7’yi kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone 7’nin rengi değişir, modele göre iPhone 7 karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone 7 sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone 7’lerin detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone 7 nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone 7 kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone 7 kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone 7 kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone 7 kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

iPhone 6 Plus/6S Plus kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-iphone-6-plus-6s-plus-kaplama

iPhone 7 Plus Kaplama

iPhone 7 Plus kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone 7 Plus’ların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone 7 Plus çıkartması veya iPhone 7 Plus stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone 7 Plus’ı 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone 7 Plus’lara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone 7 Plus’ı korur ve iPhone 7 Plus’ın üzerinde iz bırakmaz. iPhone 7 Plus’ı full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone 7 Plus’ı kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone 7 Plus’ın rengi değişir, modele göre iPhone 7 Plus karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone 7 Plus sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone 7 Plus’ların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone 7 Plus nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone 7 Plus kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone 7 Plus kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone 7 Plus kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone 7 Plus kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

iPhone 7 kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-iphone-7-kaplama

iPhone 8 Kaplama

iPhone 8 kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone 8’lerin ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone 8 çıkartması veya iPhone 8 stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone 8’i 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone 8’lere zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone 8’i korur ve iPhone 8’in üzerinde iz bırakmaz. iPhone 8’i full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone 8’i kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone 8’in rengi değişir, modele göre iPhone 8 karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone 8 sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone 8’lerin detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone 8 nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone 8 kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone 8 kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone 8 kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone 8 kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

iPhone 7 Plus kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-iphone-7-plus-kaplama

iPhone 8 Plus Kaplama

iPhone 8 Plus kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone 8 Plus’ların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone 8 Plus çıkartması veya iPhone 8 Plus stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone 8 Plus’ı 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone 8 Plus’lara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone 8 Plus’ı korur ve iPhone 8 Plus’ın üzerinde iz bırakmaz. iPhone 8 Plus’ı full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone 8 Plus’ ı kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone 8 Plus’ın rengi değişir, modele göre iPhone 8 Plus karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone 8 Plus sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone 8 Plus’ların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone 8 Plus nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone 8 Plus kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone 8 Plus kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone 8 Plus kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone 8 Plus kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

iPhone 8 kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-iphone-8-kaplama

iPhone X Kaplama

iPhone X kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone X’lerin ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone X çıkartması veya iPhone X stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone X’i 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone X’lere zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone X’i korur ve iPhone X’in üzerinde iz bırakmaz. iPhone X’i full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone X’i kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone X’in rengi değişir, modele göre iPhone X karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone X sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone X’lerin detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone X nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone X kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone X kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone X kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone X kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

iPhone 8 Plus kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-iphone-8-plus-kaplama

iPhone XR Kaplama

iPhone XR kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone XR’ların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone XR çıkartması veya iPhone XR stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone XR’ı 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone XR’lara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone XR’ı korur ve iPhone XR’ın üzerinde iz bırakmaz. iPhone XR’ı full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone XR’ı kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone XR’ın rengi değişir, modele göre iPhone XR karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone XR sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone XR’ların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone XR nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone XR kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone XR kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone XR kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone XR kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

iPhone X kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-iphone-x-kaplama

iPhone XS Kaplama

iPhone XS kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone XS’lerin ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone XS çıkartması veya iPhone XS stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone XS’i 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone XS’lere zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone XS’i korur ve iPhone XS’in üzerinde iz bırakmaz. iPhone XS’i full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone XS’i kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone XS’in rengi değişir, modele göre iPhone XS karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone XS sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone XS’lerin detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone XS nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone XS kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone XS kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone XS kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone XS kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

iPhone XR kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-iphone-xr-kaplama

iPhone XS Max Kaplama

iPhone XS Max kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone XS Max’ların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone XS Max çıkartması veya iPhone XS Max stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone XS Max’ı 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone XS Max’lara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone XS Max’ı korur ve iPhone XS Max’ın üzerinde iz bırakmaz. iPhone XS Max’I full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone XS Max’ı kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone XS Max’ın rengi değişir, modele göre iPhone XS Max karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone XS Max sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone XS Max’ların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone XS Max nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone XS Max kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone XS Max kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone XS Max kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone XS Max kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

iPhone XS kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-iphone-xs-kaplama

iPhone 11 Kaplama

iPhone 11 kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone 11’lerin ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone 11 çıkartması veya iPhone 11 stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone 11’i 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone 11’lere zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone 11’i korur ve iPhone 11’in üzerinde iz bırakmaz. iPhone 11’i full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone 11’i kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone 11’in rengi değişir, modele göre iPhone 11 karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone 11 sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone 11’lerin detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone 11 nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone 11 kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone 11 kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone 11 kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone 11 kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

iPhone XS Max kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-iphone-xs-max-kaplama

iPhone 11 Pro Kaplama

iPhone 11 Pro kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone 11 Pro’ların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone 11 Pro çıkartması veya iPhone 11 Pro stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone 11 Pro’yu 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone 11 Pro’lara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone 11 Pro’yu korur ve iPhone 11 Pro’nun üzerinde iz bırakmaz. iPhone 11 Pro’yu full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone 11 Pro’yu kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone 11 Pro’nun rengi değişir, modele göre iPhone 11 Pro karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone 11 Pro sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone 11 Pro’ların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone 11 Pro nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone 11 Pro kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone 11 Pro kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone 11 Pro kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone 11 Pro kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

iPhone 11 kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-iphone-11-kaplama

iPhone 11 Pro Max Kaplama

iPhone 11 Pro Max kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone 11 Pro Max’lerin ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone 11 Pro Max çıkartması veya iPhone 11 Pro Max stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone 11 Pro Max’i 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone 11 Pro Max’lere zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone 11 Pro Max’i korur ve iPhone 11 Pro Max’in üzerinde iz bırakmaz. iPhone 11 Pro Max’i full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone 11 Pro Max’i kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone 11 Pro Max’in rengi değişir, modele göre iPhone 11 Pro Max karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone 11 Pro Max sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone 11 Pro Max’lerin detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone 11 Pro Max nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone 11 Pro Max kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone 11 Pro Max kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone 11 Pro Max kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone 11 Pro Max kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

iPhone 11 Pro kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-iphone-11-pro-kaplama

iPhone SE 2020 Kaplama

iPhone SE 2020 kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone SE 2020’lerin ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone SE 2020 çıkartması veya iPhone SE 2020 stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone SE 2020’yi 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone SE 2020’lere zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone SE 2020’yi korur ve iPhone SE 2020’nin üzerinde iz bırakmaz. iPhone SE 2020’yi full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone SE 2020’yi kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone SE 2020’nin rengi değişir, modele göre iPhone SE 2020 karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone SE 2020 sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone SE 2020’lerin detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone SE 2020 nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone SE 2020 kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone SE 2020 kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone SE 2020 kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone SE 2020 kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

iPhone 11 Pro Max kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-iphone-11-pro-max-kaplama

iPhone 12 Kaplama

iPhone 12 kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone 12’lerin ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone 12 çıkartması veya iPhone 12 stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone 12’yi 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone 12’lere zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone 12’yi korur ve iPhone 12’nin üzerinde iz bırakmaz. iPhone 12’yi full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone 12’yi kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone 12’nin rengi değişir, modele göre iPhone 12 karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone 12 sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone 12’lerin detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone 12 nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone 12 kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone 12 kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone 12 kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone 12 kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

iPhone SE 2020 kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/iphone-se-2020-kaplama

iPhone 12 Pro Kaplama

iPhone 12 Pro kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone 12 Pro’ların ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone 12 Pro çıkartması veya iPhone 12 Pro stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone 12 Pro’yu 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone 12 Pro’lara zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone 12 Pro’yu korur ve iPhone 12 Pro’nun üzerinde iz bırakmaz. iPhone 12 Pro’yu full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone 12 Pro’yu kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone 12 Pro’nun rengi değişir, modele göre iPhone 12 Pro karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone 12 Pro sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone 12 Pro’ların detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone 12 Pro nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone 12 Pro kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone 12 Pro kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone 12 Pro kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone 12 Pro kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

iPhone 12 kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-iphone-12-kaplama

iPhone 12 Pro Max Kaplama

iPhone 12 Pro Max kaplama modelleri otomobil ve iç dekorasyon folyolarının iPhone 12 Pro Max’lerin ölçülerine göre işlenmesi yoluyla üretilmektedir. Kaplama ürünleri, iPhone 12 Pro Max çıkartması veya iPhone 12 Pro Max stickerı olarak düşünülebilir. Yapıştırma yoluyla uygulanır, iPhone 12 Pro Max’i 360 derece kaplar. PapsCover tarafından üretilen kaplama hammaddeleri/materyalleri, iPhone 12 Pro Max’lere zarar vermeyecek yapışkan teknolojisine sahip ve yüksek kalite folyo üreten markalardan tercih edilir. iPhone 12 Pro Max’i korur ve iPhone 12 Pro Max’in üzerinde iz bırakmaz. iPhone 12 Pro Max’i full şekilde kaplayan kaplamalar sayesinde iPhone 12 Pro Max’i kalınlaştırmadan kaplayabilirsiniz. Bu sayede iPhone 12 Pro Max’in rengi değişir, modele göre iPhone 12 Pro Max karbon kaplama gibi 3d / 3 boyutlu yüzeye sahip olabilir. PapsCover iPhone 12 Pro Max sticker kaplamaları ince kaplama, orta kaplama ve kalın kaplama olarak üçe ayrılır. iPhone 12 Pro Max’lerin detaylı ölçümleri alınıp, 2 boyutlu olacak şekilde açılımlarının teknik çizimleri yapılır. Test üretimler yapılıp, son kalıba ulaşılır. Bu son kalıba ulaşılırken iPhone 12 Pro Max nasıl kaplanır düşüncesi ve kolay uygulanır olması için çalışılır. Parlak iPhone 12 Pro Max kaplamaları elegant bir görünüm sunar. Mat iPhone 12 Pro Max kaplamaları tamamıyla farklı bir tarzı yansıtır. Işığa göre farklı detay gösteren 360 iPhone 12 Pro Max kaplamaları ise çok farklı görüntüler yakalamanıza olanak sağlar. iPhone 12 Pro Max kaplamaları nasıl uygulanır diye merak ediyorsanız, Nasıl Uygulanır? kategorimize tıklamanızı tavsiye ederiz.

iPhone 12 Pro kaplama modelleri için: https://www.papscover.com/apple-iphone-12-pro-kaplama
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.